Dostaňte se do inspirace a stimulujte s simulačními dostihovými hrami

dostihovými

Výdrž na koni je jedním z nejpopulárnějších jezdeckých sportů, které požívají lidé po celém světě. To bylo uznáno FEI v roce 1982. Západní státy Path Journey a Outdated Dominion jízda jsou dvě vynikající 100 mílí vytrvalostní jízdy v Americe. Také více obyčejně známý jako Tevis pohár, Západní státy Path jízda se koná v Kalifornii zatímco starý Dominion je hostitelem ve Virginii. Světové jezdecké hry, Mistrovství Evropy v vytrvalosti a Mistrovství světa na vytrvalost jsou některé z dalších renomovaných jezdeckých soutěží, v nichž soutěží slavní jezdci i koně z různých částí světa dostihovými.

Dostihy jsou oblíbenou hrou mnoha lidí již od staletí a nadále okouzlují miliony lidí i dnes. Sport má spoustu charisma a ti, kteří ho sledují a hrají, si to užijí. Pokud se díváte na konské hry, je vaším vášením, určitě si budete moci zahrát simulační hry koní. Simulační hry professional dostihy professional koně poskytují sportovním nadšencům širokou škálu příležitostí okay výcviku a jízdě na virtuálních plnokrevnících u některých z nejznámějších dostihů po celém světě závodní simulátor.

Ve srovnání s jinými jezdeckými sportovními soutěžími je vytrvalostní jízda relativně méně formální než ostatní. Například jezdci mají svobodu nosit oblečení, které jim vyhovují. Musí se však oblékat takovým způsobem, aby zachovali obraz tohoto sportu. Veškeré vytrvalostní jízdy vyžadují, aby jezdec nosil jezdeckou helmu. Vyjížděcí jízdy schválené FEI vyžadují, aby jezdci nosili jezdecké kalhoty, vhodnou obuv a košili s límečkem. Protože vytrvalostní jízdy zahrnují dlouhé hodiny jízdy, je nutné, aby sedlo bylo pohodlné a lehké jak professional jezdce, tak professional koně.

Stejně jako skutečné hry na koních, simulační hry na dostihy nabízejí nejlepší virtuální zážitek z dostihů v historii. 3D grafické dostihové hry umožňují fanouškům koní nejen vyzkoušet své schopnosti na koni, ale také soutěžit s ostatními hráči. Kromě toho můžete také vsadit a získat mnoho hodnotných cen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *