Potřebujete malířského dodavatele? Měli byste najít jednu z vašich osob nebo použít odkazovou službu?

malířského

Navrhuji, abyste našli svého malířského dodavatele, když žijete v Chicagu. Využijte svůj vlastní výzkum namísto toho, aby vám pomohlo, že vám poskytne doporučení dodavatele. Rozpracuju, proč se mi to brzy cítím.

Doporučil bych vám, abyste zavolali příteli nebo příbuznému, který nedávno měl interiér nebo exteriér svého domu maloval profesionální malíř. Můžete se jich zeptat, jak se cítili o svých zkušenostech. Pokud se jim líbí jejich malíř, oznámí to. Budou vás také informovat, pokud ne. Měli byste se jich zeptat, jak se cítí o kvalitě, ceně a službách malířské společnosti. Byl dodavatel pozorný na své potřeby nebo ne? Mějte na paměti, že vaše potřeby a přání nejsou stejné jako vaše přítelkyně nebo příbuzné. Například; byl malíř dodavatel plně pojištěn? Možná, že váš přítel nebo příbuzný se nestaral o to, zda jsou nebo ne. Když říkám, že jsem plně pojištěn, nemyslím jen “pojištění odpovědnosti”, za kterou může někdo získat někdy jen několik collection babek ročně. Ovšem nesou “pracovní náhradu”? No, pokud mají dokonce jednoho zaměstnance, jsou povinni ze zákona.

Dalším způsobem, jak najít malíře, je provést online vyhledávání, otevřít místní adresář žluté stránky nebo odpovědět na leták, který visel na vašich dveřích. Zavolejte malířům k bezplatnému odhadu. Obvykle doporučuji získat tři odhady. Pokud dostanete víc než víc, pak se budete bláznit.

Pokud se rozhodnete pokusit se najít dodavatele malířské oblasti v Chicagu pomocí služby doporučení malířských dodavatelů, pamatujte si jednu věc. Většina “kvalifikovaných, plně pojištěných” malířských dodavatelů a mnoha zákazníků, kteří znám, kteří se přihlásili perform těchto doporučení, byli zklamáni a zklamáni výsledky a přestali používat službu postoupení dodavatelů úplně. Takže, co se konečně dostanete s vedoucím doporučením? Můžete získat jen některé z “nejméně kvalifikovaných” dodavatelů! Ano, to jste slyšela. A vy jste si mysleli, že budou nejlepší, budou pro vás a pro všechny! Caveat Emptor! Buďte opatrní kupujícím zemní práce!

Dovolte mi vysvětlit něco. Tyto dodavatelské doporučení prohlašují, že “zobrazují” dodavatele malování. Přesto se zdá, že jsou “v nejlepším případě nedbalosti”, pokud jde o prověřování pojištění expert pracovníky, což je jedna z nejzákladnějších a nejdůležitějších oblastí, která je expert jakoukoli profesionální, legitimní malířskou společnost a pro Vás důležitější, zákazník, který doufá, že se doprovodná služba dodavatele “dívá na tebe.” Přečtěte si, jsem mnohem cynický než to, nemyslím si, že se jedná o “nedbalost” ze strany dodavatelských služeb. Je into spíše jako “očividné nereagování” pro vás, zákazníka. Jsem opravdu přesvědčen, že doporučení dodavatelské služby jsou bankovní na skutečnosti, že průměrný majitel domu nezná zákon a pak into používají k vytáhnutí vlny přes oči, zatímco v podstatě vás naznačují následující: “Nebojte se pan a paní majitel domu. Těšíme se na vás. My jsme “předběžně” předvedli tyto dodavatele pro vás! “Já vím, to zní cynicky o mně, ne? Ale proč se doprovodné služby dodavatele nezobrazí na takovou” základní “věc, jako je pojištění pracovníků?

V Illinois je into zákon, že když dodavatel malířů najme zaměstnance a pracuje s nimi na vašem domově, je třeba, aby ti zaměstnanci byli pojištěni náhradním pojištěním, jen v případě, že malíř dostane zranění nebo zemře při malování interiéru nebo exteriéru vašeho domova . Hádej co.. Malíři se bojí pracovních úrazů a častěji, než si myslíte. A vážné zranění pro malíře je vlastně docela běžné. A víte, že pojištění vašeho domu nemusí pokrýt vás, pokud se malíř dostane do boje při malování svého domu.

V případě spravedlnosti vůči některým z těchto dodavatelů, pokud malíř pracuje pro sebe a sám, není povinen převést na sebe zaměstnanecké pojištění, ale jakmile má pracovníka v práci, je into nová kulinářská hra. Dokonce i když se majitel malířské společnosti vyloučí ze své politiky, musí i nadále poskytovat zaměstnancům náhradu za svého zaměstnance. Teď vám pravděpodobně řekne, že ho platí jako “subdodavatel”. No, když někdo ublíží v práci, někdo ještě přijde hledat peníze od pojišťovny pro náhradu pracovníků. Když zjistí, že neexistuje žádné pojištění pro pracovníky, pak někdo ještě zaplatí. Malíř, který je zraněn, se bude snažit shromáždit od toho, kdo má nejvíce peněz. Vsadil bych se, že ve většině případů to znamená, že jste majitel domu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *